نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم ارامش

1013
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13139
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارامش

با سلام...من و دوست دخترم چند سالی هست که با هم دوستیم و قصد ازدواج داریم..یه موضوعی ناراحتش میکرد اونم اینه که تو زمان بچگی یکی از اعضای خانوادش اونو ازار جنسی داده و بهش تجاوز کرده.از وقتی که به من گفت من اروم و قرار ندارم..بنظرتون من چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم ارامش

نقل قول نوشته اصلی توسط sami-safe نمایش پست ها
    با سلام...من و دوست دخترم چند سالی هست که با هم دوستیم و قصد ازدواج داریم..یه موضوعی ناراحتش میکرد اونم اینه که تو زمان بچگی یکی از اعضای خانوادش اونو ازار جنسی داده و بهش تجاوز کرده.از وقتی که به من گفت من اروم و قرار ندارم..بنظرتون من چیکار کنم؟
    سلام
    دوست من بهم میگی تو و دوستت چند سالتون هست؟
    دقیقا چی باعث بی قراریت شده، زخمی که دوستت خورده عذابت می ده یا بحث تعصب و غیرت در میونه؟
    بنظرتون من چیکار کنم؟
    گذشته رو نمیشه کاریش کرد، گذشته هیچ وقت عوض نمی شه فقط نگرشت رو نسبت به گذشته می تونی تغییر بدی.
    تو و دوستت باید این موضوع رو قبول کنید، مثل انسانی که بعد تصادفش معلول میشه و باید قبول کنه که باید زندگی رو بدون یه پا ادامه بده.
    زندگی جریان داره!
    امضای ایشان

3. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم ارامش

نقل قول نوشته اصلی توسط sami-safe نمایش پست ها
    هر دوی شما اشتباه کردید

ایشون با یاداوری خاطره ای تاریخ مصرف گذشته و پوچ که جز به تردید و بدبینی به چیزی دیگه نخواهد رسید

و شما که که با شنیدن این خاطره تمام ارامشتون رو به هم ریختید

به هر حال هر صداقتی خوب نیست و گاهی صداقت ها مثل این مورد مسموم هستند و زندگی شما رو نه سقوط میکشونن

بهتره خیلی منطقی رفتار کنید ... شما نمیتونید این اتفاق رو تا اخر عمر فراموش و هضم کنید

پس برای شما و ایشون قطعا" در آینده محدودیت هایی به وجود خواهد آمد که بهترین راه حل برای جلوگیری از به هدر رفتن عمرتون کات کردن این رابطه از دست درفته است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد